Rabobank wint strijd om Boerenleen
Rabobank kan nog steeds rechten claimen op de naam Boerenleenbank. Agrarisch financier Boerenleen Vermogen en Meer in Amsterdam moet binnen 5 dagen zijn naam wijzigen. Dat bepaalde de rechtbank in Den Haag gisteren in een kort geding.
De naam Agrarisch financier Boerenleen Vermogen en Meer maakt inbreuk op de handelsnaamrechten die de Rabobank nog steeds bezit op de naam Boerenleenbank, oordeelde de rechter.
De www.rabobank.nlRabobank is ontstaan in 1972 door een fusie tussen de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank en Coöperatieve Centrale Boerenleenbank in de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank.
De bank gebruikte de naam Rabobank als handelsnaam, omdat ze Raiffeisen-Boerenleenbank te lang en moeilijk te onthouden vond.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZND) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (KK) #31282
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor, compact 4066R (RL) #692019
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZOB) #691453
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %