Primeurs in trek op Schouw
De Agrarische Schouw is na een voorzichtige start vanmorgen toch weer uitgelopen op een groot succes. De beursprimeurs trokken publiek van heinde en ver.
'Als ik van standhouders hoor dat ze tevreden zijn, dan ben ik het ook', zo omschreef Iepke Bouwhuis, organisator van de Agrarische Schouw vandaag de enorme toeloop van publiek.
Met name de beursprimeurs als het Amerikaanse type John Deere 7230 R en de Duitse John Deere 6190 waren in trek. 'Je ziet dat de belangstellenden ook eventjes op deze John Deeres willen zitten. Vooral de grote Amerikaan is in trek', aldus Joep Boekema die de primeur van de importeur kreeg.
Zilveren Pieper
De Zilveren Pieper, een ereprijs voor de beste stand, ging naar de Regiobank 't Hasker in Oudehaske. Burgemeester Mary Looman-Struijs reikte de prijs uit aan Regiobank-directeur Foppie van Terwisga.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (BV) #692160
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T7.210 (SO) #179478
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (MM) #692560
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (LH) #692282
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %