Veel geld verbetering bereikbaarheid
Het kabinet investeert de komende jaren 11,4 miljard in de verbetering van bereikbaarheid, veiligheid en leefbaarheid van Nederland. Dat blijkt uit de begroting van het ministerie van Infrastructuur en Milieu (IenM).
IenM minister Schultz van Haegen maakte bekend dat ze het geld onder meer reserveert voor grote projecten als de ring Utrecht, de ruit Rotterdam, de Holland Rijnlandroute, de bypass bij Nootdorp en de spooraansluiting Maasvlakte 2.
'Ons netwerk van wegen, spoorlijnen en vaarwegen is de ruggengraat van onze economie', zegt Schultz. 'Juist in deze tijd is het van wezenlijk belang dat we in beweging blijven en fors investeren in de verbetering van de bereikbaarheid.’ Om dat doel te bereiken wordt er onder meer fors gesneden in belemmerende regels.'
Waterveiligheid
Een andere prioriteit op het ministerie van IenM voor de komende drie jaar is waterveiligheid. 'Dat betekent alle hens aan dek om samen met provincies, gemeenten en waterschappen onze duinen en dijken ook voor de toekomst op orde te houden', zegt IenM staatssecretaris Atsma.
Verder wil de bewindsman in 2012 voluit inzetten op groene groei en vermindering van CO2 uitstoot, zorgen voor een doorbraak van groen gas en afvalrecycling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH CVX 175
2012, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %
-
Zondag10° / 2°75 %











