Boeren maken wandelaars Nijmeegse Vierdaagse blij met boerenproducten

Traditiegetrouw delen boeren tijdens de Nijmeegse Vierdaagse boerenproducten uit aan de wandelaars, zoals hier op woensdag in het Gelderse Wijchen.

Pluimveehouder Frank Rooijakkers uit Helenaveen behoort tot de boeren die deelnemen aan deze positieve actie. Hij is een van de vijf pluimveehouders van wie provincie Noord-Brabant de natuurvergunning wil intrekken. ‘Hier krijg ik waardering voor mijn product’, zegt Rooijakkers. ‘We hebben een paar hectische dagen gehad, dus nu wil ik iets leuks doen en genieten. Er heerst een goede sfeer.’

Dat kan pluimveehouder Anita Willems uit het Drentse Orvelte beamen. Ook zij is een van de boeren die producten uitdelen, waaronder ruim dertigduizend roze eieren. ‘Ik ben trots op mijn product en mensen worden er blij van. Na alle negativiteit is dit iets positiefs’, zegt ze.

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

  • Vrijdag
    24° / 13°
    5 %
  • Zaterdag
    26° / 14°
    10 %
  • Zondag
    22° / 16°
    50 %
Meer weer