POAH! Agromec 700 Vario Electric
Deze week in POAH!: Dit is de Agromec 700 Vario Electric van Loon- en grondverzetbedrijf Groot Spraeland. Deze elektrische trekker is gebouwd in 2025 en heeft ruim 200 pk. In de basis is gebruikgemaakt van een Fendt 720. Vaste bestuurder is Géran Pardoel. ‘Fendt had toen nog geen elektrische trekkers dus Agromec heeft die ontwikkeld met de behuizing van Fendt eromheen’, vertelt Pardoel.
In het begin was het even wennen voor Pardoel. ‘Het is wel apart als je elektrisch rijdt, omdat je geen motor hoort. Maar inmiddels is het voor mij heel gewoon. Ik heb er nu een drie-asser achter hangen van 22 kuub en daar heeft hij geen moeite mee.’
POAH! is een serie waarin de trekker centraal staat. Dat kan een bijzonder nieuw exemplaar zijn, een zeldzame oldtimer of een speciale uitvoering. Elke zaterdag om 10.00 uur plaatsen wij een nieuwe aflevering. Wil je ook met je trekker in deze rubriek? Meld je dan aan via redactie@nieuweoogst.nl. Fan van POAH! en op zoek naar een echt collector's item? Bezoek dan eens onze POAH!-shop.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 165 (BRU) #695499
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (ZIJ) #779054
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag21° / 14°20 %
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %

















