BASF steekt 40 miljoen euro in modernisering van zaadfaciliteiten
BASF Agricultural Solutions investeert 40 miljoen euro in een modernisering en uitbreiding van zijn zaadverwerkingsfaciliteiten in het Limburgse Nunhem. De bouw begint in het tweede kwartaal van dit jaar en wordt naar verwachting eind 2028 afgerond.
Naar eigen zeggen zullen de nieuwe faciliteiten het vermogen van BASF Agricultural Solutions versterken om groentezaden van hoge kwaliteit te leveren die voldoen aan de verwachtingen van telers in Nederland en wereldwijd.
De bestaande zaadverwerkingsfaciliteiten beslaan momenteel 2 hectare. Zaden die BASF produceert, worden naar Nunhem vervoerd voor reiniging, verwerking, testen en eindvoorbereiding. Dit gebeurt voordat de zaden wereldwijd naar klanten worden gedistribueerd. Als onderdeel van de miljoeneninvestering van BASF wordt de totale operationele oppervlakte in Nunhem met ongeveer 0,6 hectare uitgebreid.
De investering bestaat uit de renovatie van twee bestaande gebouwen, een upgrade van twee huidige operationele gebieden en de bouw van nieuwe faciliteiten. Deze worden volgens het bedrijf uitgerust met geavanceerde apparatuur en verwerkingstechnologieën om zaden met grotere precisie en efficiëntie op te slaan, te verpakken en te verzenden. Tot slot maken grootschalige tests het mogelijk om te waarborgen dat alle zaden voldoen aan strenge eisen van telers.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 6130R AP (DRO) #704753
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag15° / 7°60 %
-
Zondag13° / 4°55 %
-
Maandag13° / 4°35 %
















