Hakselaar koppelt zwaardere trekkers op hogere cultuurwielen
Hollands Noordkop in Breezand heeft de BLK2050-hakselaar een hogere aftakas-aandrijflijn gegeven, zodat zwaardere trekkers op hogere cultuurwielen zijn te koppelen.
Voor het eerst in twintig jaar tijd heeft het mechanisatiebedrijf uit het Noord-Hollandse Breezand de geel-blauwe BLK-hakselaars vernieuwd. Behalve de nieuwe aandrijflijn met onder meer vijf getande V-snaren, kreeg de loofkap meer zettingen om vollopen te voorkomen.
De BLK2050-hakselaar werkt op een breedte van 2,05 meter. Na de klepelrotor is een looprol gemonteerd, met daarachter een messenbalk die een paar centimeter diep door de grond loopt. Hoewel deze slijtagegevoelig is, snijdt de messenbalk het loof af net onder het maaiveld en boven de bollen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon cultivator 3,85 meter (ZIJ) #783876
Gebruikt, € 300
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag28° / 14°5 %
-
Woensdag33° / 17°0 %
-
Donderdag30° / 19°5 %
















