Vredo bewaakt mestgift met nieuw systeem
Vredo heeft een slim systeem ontwikkeld voor bemesters dat de werkdiepte regsitreert en de mestafgifte monitort. Zo kan nauwkeuriger worden bemest.
De schijvenbemester heeft een camerasysteem op basis van kunstmatige intelligentie (AI). Daarmee worden continu de diepte van de sleuven en de ingestelde mestgift gemeten.
De gegevens worden vergeleken en weergegeven op een display in de cabine. Bij een te grote of te kleine gift volgt een waarschuwing. Dit is ook vast te leggen op een gps-taakkaart, om achteraf te analyseren en om eventueel te compenseren voor optimale gewasgroei.
Visuele waarschuwingen
Via het systeem ziet de chauffeur of de door de kouters getrokken sleuven goed worden gevuld. Deze beelden worden verduidelijkt met visuele waarschuwingen bij onder- of overdosering. Zo trekt AI een middenlijn over de sleuf, bepaalt de breedte ervan en meet de afstand tot de volgende sleuf.
Het systeem is ontwikkeld met Wageningen University & Research en ingebracht bij Bemest op z'n Best. Binnen dat project wordt de relatie tussen werkdiepte, mestgift en emissiereductie onderzocht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (SOM) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°30 %
-
Maandag14° / 6°5 %
















