Melkprijs van Lactalis Leerdammer doet een flinke stap terug

De melkprijs van Royal Lactalis Leerdammer daalt in oktober met 2,67 euro, tot 53,90 euro per 100 kilo (exclusief btw). Het is de derde verlaging op rij. Voor vet wordt deze maand 4,72 euro betaald, voor eiwit 9,44 euro.

Melkprijs+van+Lactalis+Leerdammer+doet+een+flinke+stap+terug
© DIRK HOL

De melkprijs geldt bij een jaarleverantie van 1 miljoen kilo melk en standaardgehaltes van 4,45 procent vet en 3,58 procent eiwit. Daarbij zijn een kwaliteitstoeslag van 50 cent en een weidetoeslag van 2 euro per 100 kilo inbegrepen. Royal Lactalis Leerdammer betaalt deze toeslagen maandelijks uit, tegelijkertijd met het melkgeld.

Voor grotere maandleveranties (meer dan 100.000 kilo melk) stijgt de kwantumtoeslag naar 2,50 euro per 100 kilo. De genoemde melkprijs is exclusief de waarderingspremie van 50 cent en de duurzaamheidstoeslag, die kan oplopen tot 1,20 euro per 100 kilo melk.



Lees ook

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

Meer weer