Stakend personeel zet streep door plannen BBB-staatssecretaris
Demissionair staatssecretaris Jean Rummenie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur is toch niet afgereisd naar de landbouwtop van de G20. Door een staking van grondpersoneel van KLM op Schiphol zijn woensdag ongeveer honderd vluchten geschrapt, inclusief de vlucht die Rummenie wilde nemen.
Een woordvoerder van de staatssecretaris laat weten dat hij wordt vervangen door een hooggeplaatste ambtenaar. De landbouwtop van de G20 vindt plaats van 17 tot en met 19 september in Zuid-Afrika.
Rummenie zou onder meer ontmoetingen hebben met collega-ministers van landbouw uit de G20-landen. Hij wilde er spreken over verdieping van de internationale samenwerking op het terrein van landbouw, innovatie en voedselzekerheid.
Doordat Rummenie niet naar Zuid-Afrika is gegaan, kan hij de Algemene Politieke Beschouwingen bijwonen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (ZUI) #781746
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 650
1977, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 13.948
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Zaterdag20° / 13°10 %
-
Zondag22° / 11°10 %
-
Maandag25° / 14°20 %

















