Agrifirm verkoopt bedrijfsonderdeel aan Hongaren
Agrifirm verkoopt Agrifirm Hongarije aan de UBM Group. Dat heeft de voercoöperatie bekendgemaakt. Naar verwachting wordt de overeenkomst in augustus 2025 afgerond. Een verkoopprijs is niet bekendgemaakt.
Volgens CEO Piet Hilarides van de Royal Agrifirm Group past de Hongaarse tak niet bij de toekomstvisie van Agrifirm. 'De verkoop van onze dochteronderneming sluit aan bij onze strategische koers, waarin we ons richten op markten waar we een sterke positie innemen en verdere groei kunnen realiseren. We zijn ervan overtuigd dat onze Hongaarse activiteiten nog beter kunnen renderen met een sterke partner als UBM.' Hilarides benadrukt dat Agrifirm Hongarije een financieel gezond en solide bedrijf is.
De UBM Group is een van grootste handelaren in gewassen in Hongarije en producent en distributeur van mengvoer. De groep is meer dan 28 jaar actief in de Hongaarse veevoerindustrie en bestaat momenteel uit zestien bedrijven. Het is eigendom van UBM Holding Nyrt, een beursgenoteerd bedrijf. De groep is in Hongaars bezit en wordt geleid door een internationaal managementteam.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HIL) #781556
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Maandag25° / 18°0 %
-
Dinsdag23° / 15°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %

















