Farm Frites wil productie Belgische fabriek opvoeren
Fritesfabrikant Farm Frites wil investeren in twee productielijnen voor de fabriek in het Belgische Sint-Truiden. Het uiteindelijke doel is om de productie op te voeren tot 32 ton aardappelproducten per uur.

Op dezelfde locatie is de capaciteit vorig jaar al verdubbeld tot een productie van 13 ton verse, gekoelde en diepgevroren frites per uur. Het nieuwe uitbreidingsplan bestaat uit een extra bedrijfshal en twee productielijnen, meldt de Belgische krant De Tijd.
De bouwplannen moeten in twee fases worden gerealiseerd. In eerste instantie wordt de productie via de bestaande verwerkingslijnen verder geoptimaliseerd. Daarna moet de nieuwe bedrijfshal geplaatst worden en daarvoor zet Farm Frites volgens De Tijd in op herziening van de bestaande vergunning voor de bestaande activiteiten. Als alles volgens plan verloopt, dan gaat de uitbreiding uiteindelijk honderd extra arbeidsplaatsen opleveren.
In 2023 draaide de Belgische fritesfabriek nog een omzet van 27 miljoen euro. De totale omzet van Farm Frites was dat jaar meer dan 800 miljoen euro met een nettowinst van 118 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH MAXXUM 125 CVX DRIVE
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6150R (MD) #63046
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 305 3-puntsmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag26° / 17°10 %
-
Donderdag22° / 16°70 %
-
Vrijdag22° / 15°10 %