Haagse Oogst: Met BBB op het ministerie is het niet alleen 'polonaise'
Het kabinet-Schoof zet in het regeerprogramma in op een ander landbouwbeleid, maar over de 5 miljard euro die het daarvoor uitrekt, bestaat nog veel onduidelijkheid. Het CDA wil dat bedrag verdubbelen, maar krijgt daar de handen niet voor op elkaar.
De mestplannen van landbouwminister Femke Wiersma komen hard aan bij de varkens- en pluimveehouderij. BBB-fractievoorzitter Caroline van der Plas tempert daarom de verwachtingen. Ze erkent dat het met twee BBB-bewindslieden op het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur niet alleen 'polonaise lopen' is. Tijdens de algemene politieke beschouwingen probeerde ze Wiersma's voorstellen bij te sturen.
In deze aflevering van Haagse Oogst duiden hoofdredacteur Esther de Snoo en redacteuren Tys Hallema, René Bouwmeester en Peter Smit van Nieuwe Oogst de ontwikkelingen rond het regeerprogramma, de mestplannen en de algemene politieke beschouwingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-
Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %