Voormalig landbouwminister wordt burgemeester van Rotterdam
Voormalig landbouwminister Carola Schouten is door de Rotterdams gemeenteraad voorgedragen als opvolger van Ahmed Aboutaleb als burgemeester. Dat heeft de vertrouwenscommissie van de raad, die de sollicitatieprocedure heeft gedaan, bekendgemaakt. Als de screening van Schouten goed uitvalt, wordt zij op 10 oktober geïnstalleerd.
Schouten was in het kabinet-Rutte III, van oktober 2017 tot en met 10 januari 2022, minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Tijdens haar ministerschap ontwikkelden zich verschillende ingewikkelde dossiers zoals het ongeldig verklaren van het Programma Aanpak Stikstof dat leidde tot de stikstofcrisis.
In het kabinet-Rutte IV werd Schouten minister voor Armoedebeleid, Participatie en Pensioenen, maar toen partijgenoot Henk Staghouwer op 5 september 2022 zijn functie als minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit neerlegde, nam Schouten zijn taken tijdelijk waar, tot Piet Adema op 3 oktober 2022 aantrad.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5075E trekker 12/12 (HIL) #780325
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, P.O.A.
-

Case International 745 XL
1988, P.O.A.
-

John Deere 6130R trekker (ETT) #779069
Gebruikt, € 69.750
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 6°90 %
-
Zaterdag10° / 2°40 %
-
Zondag11° / 0°40 %

















