Stem voor publieksprijs van Dutch Dairy Challenge
De finale van Dutch Dairy Challenge is in aantocht. Op donderdag 16 mei wordt de winnaar bekendgemaakt. Ook is er een publieksprijs waarvoor iedereen een stem kan uitbrengen. Dit kan tot en met woensdag 15 mei.

De teams hebben tijdens Dutch Dairy Challenge honderd dagen gewerkt aan hun innovatieve idee, dat is ontstaan in de praktijk. Tijdens de finale in het Dommeltje in het Brabantse Boxtel pitchen de teams hun uitgewerkte ideeën aan een vakkundige jury en het publiek.
Extra inspiratie komt van directeur André van Troost van Lely en van voorzitter Erwin Wunnekink van LTO-vakgroep Melkveehouderij.
Naast de prijs van de vakjury kan iedereen stemmen voor de publieksprijs. Dit kan tot en met woensdag 15 mei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #25315
Gebruikt, € 3.289
-
KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor, compact 2032R (SO) #30306
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #27440
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %