Samenwerking tafelaardappelen wordt verenigd in PotatoNext
PotatoNext is de nieuwe naam voor de coöperatie waarin de aardappelbedrijven Agrico en Nedato en verpakkingsbedrijf Leo de Kock hun activiteiten op het gebied van gangbare consumptieaardappelen samenbrengen.
De samenwerking werd enkele weken geleden al aangekondigd. Met het bekendmaken van de nieuwe naam is nu ook de directie van PotatoNext benoemd. De coöperatie zal worden geleid door Jan Bijleveld en Mariska Werring. Beiden zijn nu nog directieleden bij Leo de Kock. De rest van het managementteam bestaat uit medewerkers van Leo de Kock en Nedato.
Naast de naam is ook een nieuw logo onthuld. Het beeldmerk toont een infinity-teken dat symbool staat voor samenwerking en verbondenheid. Binnenkort worden telers, klanten en leveranciers verder geïnformeerd over de overgang van alle activiteiten met betrekking tot gangbare tafelaardappelen naar de nieuwe coöperatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Kuhn Multi Master (HAE) #779061
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 155 trekker (MID) #783191
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°50 %
-
Zondag20° / 10°10 %
-
Maandag21° / 10°20 %















