ForFarmers neemt Poolse pluimveevoerproducent Piast over
ForFarmers/Tasomix voegt de voeractiviteiten samen met Piast Pasze. De overname van het bedrijf dat in de volksmond Piast heet, moet nog worden goedgekeurd door de Poolse mededingingsautoriteit. Naar verwachting kan de transactie in de het vierde kwartaal van 2023 worden afgerond.
Met de overname wordt het voervolume van ForFarmers/Tasomix in Polen met 410.000 ton uitgebreid en de positie in vooral de vleeskuikensector versterkt. Piast begon als voerproducent rond 1970 in Lewkowiec, vooral gericht op vleeskuiken- en kalkoenhouders in de vrije markt. Later is het assortiment uitgebreid met producten voor varkens- en melkveehouders en zijn additionele productielocaties overgenomen in Plonsk, Golancz en Olesno. Er zijn 220 medewerkers betrokken bij management, commercie en productie.
De grotere geografische spreiding biedt volgens de voeronderneming kansen om het klantenbestand verder te doen groeien. Daarnaast is Piast eigenaar van twee unieke, kostenefficiënte technologieën voor voerproductie. Deze technieken passen binnen het duurzaamheidsbeleid van ForFarmers/Tasomix.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 MV 5 schaar wentelploeg (SOM) #776800
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Dinsdag12° / 7°60 %
-
Woensdag17° / 7°5 %
-
Donderdag14° / 8°20 %















