Friese coalitiegesprekken gaan tussen BBB, PvdA, CDA en ChristenUnie
Vier partijen gaan in Friesland proberen een coalitie te smeden: BBB, PvdA, CDA en ChristenUnie. Dat is het resultaat van de verkenning die is uitgevoerd door Chris Stoffer en die vrijdagmiddag is gepresenteerd.
De vier partijen hebben samen 25 van de 43 zetels in Provinciale Staten, een ruime meerderheid. BBB heeft er veertien, PvdA vijf, CDA vier en ChristenUnie twee. Volgens Stoffer kunnen ze elkaar vinden op inhoud en de programmatische verschillen die er zijn lijken overbrugbaar. De partijen hebben ook vertrouwen in elkaar.
De samenstelling doet volgens Stoffer, in het dagelijks leven Tweede Kamerlid voor de SGP, recht aan de verkiezingsuitslag. De vier partijen vertegenwoordigen volgens hem een mooie breedte van de Friese samenleving. Samen vertolken zij bovendien een breed palet van opvattingen in Provinciale Staten.
De rapportage van Stoffer is hier terug te lezen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 804 schudder (BEN) #778459
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X370 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (HIL) #692964
Gebruikt, € 8.215
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag11° / 8°80 %
-
Maandag10° / 7°60 %
-
Dinsdag14° / 8°50 %
















