Zwitserse ARB-Tec lanceert zelfrijdende maaier
Het Zwitserse ARB-Tec lanceert de Cutaro SR1100-zelfrijdende maaier. De zelfrijder heeft net als de Krone Big M een maaier voorop en aan elke zijde een.

ARB-Tec gebruikt als krachtbron voor de zelfrijder een 350 pk Mercedes-motor met 7,7 liter inhoud. De dieseltank heeft een inhoud van 380 liter en er kan 40 liter AdBlue worden getankt.
De maaiers komen van Claas en zijn slepend opgehangen. De schijvenmaaiers met acht schijven voor en negen aan de zijden, zijn hydraulisch aangedreven. Het toerental is daarmee onafhankelijk van het motortoerental. Ook de maaihoogte is hydraulisch instelbaar.
Tekst gaat verder onder video.
Beide zijmaaiers liggen bijna op dezelfde lijn als de frontmaaier, door de naar voren gebogen draagarm in het werk. De totale werkbreedte is 11 meter en het eigengewicht is 8,5 ton. Voor staat de zelfrijder op 710/50R26.5 en achter op 560/45R22.5 banden.
De topsnelheid is 40 kilometer per uur met gereduceerd toerental en de cabine is luchtgeveerd. Met horizontaal achter de cabine opgeklapte maaiers is de zelfrijder 3,4 meter breed.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HG) #692562
Gebruikt, € 6.966
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
Challenger Tractor MT765 (SO) #691780
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (WCH) #692179
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %
-
Vrijdag29° / 14°20 %