Fruitmasters wil komend jaar uitbreiden
Fruitmasters is van plan om volgend jaar een nieuw hoogbouwmagazijn en een verdieping op het zachtfruitpakstation te bouwen in het Gelderse Geldermalsen. Het uitbreidingsplan wordt woensdag 30 november aan de leden gepresenteerd.
In de nieuwe situatie worden alle handelingen rondom kistlogistiek, sortering en verpakking verder geautomatiseerd, gerobotiseerd en gecentraliseerd. Na de verbouwing moet jaarlijks 85 miljoen kilo appels worden gesorteerd en verpakt. 'De uitbreiding van het zachtfruitpakstation is daarnaast nodig om te kunnen voorzien in de toenemende vraag', meldt de organisatie in haar ledenblad.
Om de uitbreiding mogelijk te maken, moet wel eerst een deel van de huidige gebouwen gesloopt worden. 'Ons terrein is op dit moment namelijk al volgebouwd', aldus de organisatie. Fruitmasters verwacht dat de bouw ongeveer zestien maanden in beslag neemt en daarmee in het vierde kwartaal van 2024 wordt afgerond.
Vanwege de nieuwbouw zal Fruitmasters ook deelnemen aan de gemeenschappelijke marktordening (GMO). 'Omdat het gebouw zal voldoen aan de hoogste duurzaamheidseisen is daarop 80 procent GMO-subsidie mogelijk', licht de organisatie toe.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z994R INCL 54SD MAAIDEK (HIL) #780861
Gebruikt, € 23.539
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag15° / 6°85 %
-
Woensdag17° / 11°85 %
-
Donderdag21° / 11°15 %














