DCA noteert 8 cent lager
De Duitse VEZG-prijs noteerde woensdag 10 cent lager. DCA volgde vrijdagavond met een verlaging van de notering met 8 cent naar 1,88 euro per kilo geslacht gewicht, exclusief btw.

De inkoopprijzen in Nederland stonden al onder spanning. Het eenzijdig openbreken van de contracten vorige week door Vion en Van Loon spreken daarbij voor zich. DCA reageerde vrijdag 23 september met een kleine prijscorrectie van 1 eurocent naar 1,95 euro. Deze week gaat er nog eens 8 cent van de DCA-notering af. Marktkenners vrezen dat de noteringen verder zullen afglijden.
Wat daarbij meespeelt, is dat Duitsland maandag 3 oktober de dag van de Duitse eenheid viert en er niet wordt geslacht. Daarnaast noteerden de opbrengstprijzen van de diverse onderdelen deze week duidelijk lager.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon 632T Pro achtermaaier met kneuzer
2011, P.O.A.
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6195M (HA) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag32° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %