Nepbericht over LTO Noord en stikstofcrisis

Het pdf-document met een 'statement' over de stikstofcrisis dat van negen LTO Noord-regioafdelingen zou zijn, is nep. Het is niet afkomstig van LTO Noord, meldt de organisatie.

Nepbericht+over+LTO+Noord+en+stikstofcrisis
© Tienke Wouda

Het document gaat sinds maandag rond in verschillende appgroepen. 'Geen van onze afdelingen is de afzender', meldt LTO Noord. 'Ook inhoudelijk is het niet in lijn met de standpunten van onze afdelingen'.

Tijdens het ledenwebinar dat maandagavond plaatsvond over het verkennende gesprek met het kabinet van afgelopen vrijdag, ging directeur Hans van den Heuvel van LTO Nederland in op het document. Hij benadrukte dat het ging om 'fake nieuws'. Volgens hem is niet duidelijk wie het bericht heeft opgesteld.

'Het leert ons twee dingen: ten eerste zijn er bepaalde mensen die meer belang hebben bij verdeelheid, dan bij eenheid in de sector. En je moet altijd goed bedenken of berichten waar zijn', stelde Van den Heuvel.

Bekijk meer over:

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

 • Vrijdag
  22° / 16°
  20 %
 • Zaterdag
  21° / 15°
  20 %
 • Zondag
  23° / 13°
  25 %
Meer weer