Eerste wintertarwe geoogst in zuidwesten van het land
Bij landbouwcoöperatie CZAV zijn de eerste vrachten met wintertarwe van oogst 2022 alweer afgeleverd.
Zaterdag is de eerste partij wintertarwe direct na de oogst aangevoerd bij de vestiging van CZAV in het Zeeuwse Clinge. De kwaliteit van deze tarwe is uitstekend, meldt de coöperatie. Het vochtgehalte is bepaald op gemiddeld 15,3 procent en het hectolitergewicht van de tarwe is ongeveer 80 kilo.
Zaterdag is de eerste wintertarwe geleverd op onze vestiging ClingeGeleverd met een vocht van gemiddeld 15,3 en circa 80 HL is de start goed te noemen. We verwachten de komende dagen al wat meer te ontvangen. Wij staan klaar voor jullie!#graanoogst #oogst2022 #wintertarwe pic.twitter.com/PyqKe7XSF2
— CZAV (@CZAVvoorboeren) July 11, 2022
CZAV gaat ervan uit dat met het mooie weer dat op komst is, de tarweoogst de komende periode vlot verder begint. Daarmee is de oogst minimaal een week vroeger dan vorig jaar. Toen was de start van het seizoen wat later en werd de graanoogst bovendien vertraagd door wisselvallig weer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 110 trekker (BIE) #518962
Gebruikt, P.O.A.
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 7°30 %
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag9° / 6°5 %
















