Beleggers eisen ruim 2 miljard euro van Bayer
Zo'n 320 beleggers eisen ruim 2 miljard euro van Bayer. Dat doen ze omdat ze vinden dat ze zijn misleid bij de overname van het Amerikaanse Monsanto. Bayer heeft onjuiste informatie verstrekt over de risico's van de inlijving, stellen deze investeerders.
De beleggers wijzen vooral op de rechtszaken in de Verenigde Staten over Roundup, waarin het werkzame middel glyfosaat zit dat kankerverwekkend zou zijn. Hierdoor zijn hun aandelen in Bayer in waarde gedaald, stellen zij. Bayer kocht het Amerikaanse Monsanto in 2016 voor ongeveer 56 miljard euro.
Toen Bayer Monsanto overnam, liepen er al meerdere rechtszaken tegen het Amerikaanse chemieconcern. Bayer noemt de claim van de investeerders ongegrond, meldt persbureau Reuters. Het Duitse concern stelt dat het zich heeft gehouden aan de regelgeving.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

John Deere 7310R trekker (REU) #784077
Gebruikt, € 66.000
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %















