Waterbuffelboer Swinkels maakt kans op Oscar
Een documentaire over waterbuffelboer Arjan Swinkels van De Stoerderij uit het Brabantse Son en Breugel maakt kans op een Oscar. De film genaamd 'Farmer, a way of life', waarin onder andere Swinkels te zien is, doet mee aan een voorronde met vijftig minidocumentaires.
Swinkels staat bekend als de waterbuffelboer die knuffelt en door de modder rolt met zijn meer dan honderd waterbuffels. Zo bouwt hij een vertrouwensband op. Het bedrijf van Swinkels heet De Stoerderij. Er is biologische buffelmelk te koop, maar ook buffelmozzarella, yoghurt, ijs, kaas en roomboter.
De Franse documentairemaker Gaetano Naccarato kwam een tijd geleden zes dagen langs om te filmen. Naccarato reisde voor zijn documentaire twee jaar lang door Europa naar verschillende boeren. De film duurt zestien minuten en doet mee aan de Oscar-voorronde. Uiteindelijk zullen er vijf genomineerd worden.
Tot 31 december 2021 kunnen films aangedragen worden. De genomineerden worden op 8 februari bekendgemaakt en de uitreiking vindt plaats op 27 maart 2022. Mocht de film een Oscar winnen, dan krijgt een buffel de naam Oscar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6130R AP (DRO) #704753
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zondag11° / 1°25 %
-
Maandag9° / 4°70 %
-
Dinsdag10° / 4°20 %












