Jumbo behaalt PlanetProof-certificaat
Supermarktorganisatie Jumbo heeft het certificeringstraject Retail voor On the way to PlanetProof positief afgerond. Dat meldt Stichting Milieukeur (SMK).

Met het behalen en in stand houden van het certificaat sluit Jumbo de keten die begint bij telers die investeren in duurzame teelt, aldus SMK. 'Hierdoor kan de consument een duurzamere keuze maken in de winkel, zowel voor verpakte als onverpakte aardappelen, groenten en fruit.'
Jumbo heeft de afgelopen jaren stapsgewijs het assortiment met het PlanetProof-keurmerk uitgebreid. Dat resulteert erin dat sinds begin 2020 de Nederlandse groente en fruit bij de supermarktketen zijn geteeld onder de voorwaarden van PlanetProof. Voor de certificering van Jumbo als organisatie heeft een onafhankelijke certificatie-instelling inspecties uitgevoerd bij alle schakels in de keten: van de winkels via handelspartijen tot aan de teler.
Tweede supermarktketen
Jumbo, met bijna zevenhonderd winkels inclusief de webshop, is de tweede gecertificeerde supermarkt in Nederland. Eerder behaalde Aldi het certificaat voor de verkoop van onverpakte PlanetProof-producten voor zo'n vijfhonderd vestigingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (ZAN) #75861
Gebruikt, € 14.959
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (MOL) #45391
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %