Nieuwe geleideplaat Väderstad verbetert menging cultivator
Machinefabrikant Väderstad uit Zweden introduceert twee nieuwe MixIn-geleideplaten voor de cultivators Swift, Cultus, Opus en TopDown. De nieuwe platen zorgen voor een beter mengbeeld.

De Mixln-geleideplaat heeft een conische vorm met een bredere bovenkant en smallere onderkant. De MixIn-geleideplaat gooit het materiaal naar voren in plaats van naar boven, waardoor het twee keer de tand passeert. Volgens Väderstad wordt daardoor de mengintensiteit zowel in de diepte als in de lengte verdubbeld.
De Mixln is te monteren op bestaande cultivators en is er in twee maten: 50 millimeter onder en 80 millimeter boven of 80 millimeter onder en 120 millimeter boven. Väderstad produceert de geleideplaten in de eigen fabriek in het Zweedse Överum.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Stiga E-ride C500
Gebruikt, P.O.A.
-
Krone 243CV achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (BV) #692160
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (MM) #692560
Gebruikt, € 6.966
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %