Nieuwe geleideplaat Väderstad verbetert menging cultivator
Machinefabrikant Väderstad uit Zweden introduceert twee nieuwe MixIn-geleideplaten voor de cultivators Swift, Cultus, Opus en TopDown. De nieuwe platen zorgen voor een beter mengbeeld.

De Mixln-geleideplaat heeft een conische vorm met een bredere bovenkant en smallere onderkant. De MixIn-geleideplaat gooit het materiaal naar voren in plaats van naar boven, waardoor het twee keer de tand passeert. Volgens Väderstad wordt daardoor de mengintensiteit zowel in de diepte als in de lengte verdubbeld.
De Mixln is te monteren op bestaande cultivators en is er in twee maten: 50 millimeter onder en 80 millimeter boven of 80 millimeter onder en 120 millimeter boven. Väderstad produceert de geleideplaten in de eigen fabriek in het Zweedse Överum.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (WCH) #60943
Gebruikt, € 5.247
-
Overige Cultivator (geen schijveneg) Overige cultivatoren (LH) #694500
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %
-
Zaterdag24° / 13°20 %