Eric Pelleboer levert de mooiste uien
Akkerbouwer Eric Pelleboer uit het Flevolandse Tollebeek heeft dit jaar de Verkiezing van de Mooiste Bewaarui 2021 gewonnen.

Pelleboer leverde volgens de vakjury het mooiste bakje uien aan van oogst 2020. Naast een bokaal wint de succesvolle uienteler een pak uienzaad van het winnende ras Hyfive en een geldbedrag. Op de tweede plaats eindigde uienteler Machielse uit het Brabantse Made met het ras Centro en op de derde plaats uienteler Habets uit Nagele in de Noordoostpolder.
Delphy organiseert de Verkiezing van de Mooiste Bewaarui elk jaar samen met Landbouwbeurs Noord- en Centraal-Nederland (LNCN) en Platform Nederlandse Uientelers. De Holland Onion Association (HOA) verzorgt de sponsoring. De prijsuitreiking vindt normaal plaats op de Themadag Uien van LNCN in Dronten. Die kon dit jaar vanwege de coronaregels niet doorgaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6155R (DAA) #697375
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.082
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 15°80 %
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag19° / 14°90 %