Export aardappelen met certificaat naar Verenigd Koninkrijk
Aardappelen die worden geëxporteerd naar het Verenigd Koninkrijk, moeten vanaf 1 januari 2021 zijn voorzien van een fytosanitair certificaat.
Voor de export van pootaardappelen naar het Verenigd Koninkrijk betekent dit dat de NAK-certificaten moeten worden aangevraagd met bestemming Verenigd Koninkrijk. Voor de export van consumptieaardappelen naar het Verenigd Koninkrijk moet vooraf een inspectie worden aangevraagd.
De landeneis voor het Verenigd Koninkrijk is te vinden op de website van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). Er zijn geen aanvullende eisen. Met de inspecties die de NAK verricht, wordt aan de eisen van het Verenigd Koninkrijk voldaan.
Noord-Ierland
Voor Noord-Ierland geldt een uitzonderingssituatie (geen fytosanitair certificaat) als de partijen rechtstreeks door Groot-Brittannië onder douaneverband worden geleverd. Fytosanitair blijft dit land behoren tot de Europese Unie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

Topcon Value lijn rtk gps
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Slicer 3060FP frontmaaier
2021, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 7°60 %
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
















