NVWA spoort verkoper illegale middelen op
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) heeft 8 december ongeveer 100 liter niet in Nederland toegelaten gewasbeschermingsmiddelen aangetroffen bij een inwoner van gemeente Hoogeveen. De man wordt verdacht van het online verhandelen van deze middelen.
Inspecteurs van de NVWA zagen op Facebook dat iemand illegale gewasbeschermingsmiddelen te koop aanbood. De verkoper bleek daarbij een schuilnaam te gebruiken. Onderzoek door een internetrechercheur leverde de echte identiteit van de verkoper op.
In zijn woning en de bijbehorende berging trof de NVWA enkele tientallen verpakkingen met in totaal ongeveer 100 liter gewasbeschermingsmiddelen aan die niet zijn toegelaten op de Nederlandse markt. Het gaat om een onkruidbestrijdingsmiddel dat bedoeld is voor professioneel gebruik. De middelen zijn meegenomen en zullen worden vernietigd.
De NVWA onderzoekt hoeveel van deze middelen de verdachte heeft verkocht en aan wie. Afnemers kunnen rekenen op een bezoek van de inspecteurs, waarschuwt de NVWA.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BEN) #781584
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (MOL) #781529
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, € 4.250
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag19° / 10°10 %














