Twin-foliebinding beschikbaar voor Kuhn VBP 3100-balenpers
De balenperswikkelcombinatie met variabele kamer uit de Kuhn VBP 3100-serie is nu ook leverbaar met een Twin-foliebindingssysteem.

Kuhn heeft het Twin-foliebindingssysteem met twee foliehouders in 2015 geïntroduceerd. Het bedrijf levert deze optie nu ook bij de perswikkelcombinaties met variabele kamer uit de VBP 3100-serie. Ze zijn het komende seizoen al leverbaar.
Het foliebindingssysteem van Kuhn maakt gebruik van twee standaard folierollen van 750 millimeter, waardoor de machine nog beter kan worden ingezet in silagegewassen.
Goedkoper
Door het gebruik van standaardfolie heeft dit systeem een lagere aankoopprijs en kan er volgens Kuhn 70 procent meet voorstrekking worden toegepast dan bij de conventionele brede foliebindsystemen. Bovendien wordt de verwerkingstijd geoptimaliseerd doordat het start- en eindkoord zo kort mogelijk zijn. Kuhn stelt dat er hierdoor tot 37 procent kan worden bespaard op foliebindingskosten.
Voor de productie van ronde kuilvoerbalen heeft foliebinding steeds vaker de voorkeur boven conventionele netbinding. Foliebinding zorgt voor strakkere, compacter gewikkelde balen met een betere bescherming rondom de baal. De extra zuurstofbarrière waarborgt een betere kwaliteit kuilvoer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere 3046R Compacttrekke (WOL) #27647
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag25° / 13°10 %
-
Dinsdag26° / 12°10 %
-
Woensdag24° / 13°20 %