Afwikkeling saneringsregeling varkens vertraagd
De afwikkeling van de Subsidieregeling sanering varkenshouderijen i(Srv) s vertraagd. Volgende week wordt een uitstelbrief verstuurd.
‘Het klopt dat het verwerken van de inschrijvingen meer tijd kost dan voorzien’, zegt een woordvoerder van het ministerie van LNV. Als reden wordt het grote aantal aanmeldingen genoemd. Er was rekening gehouden met 400, maar er meldden zich 502 ondernemers.
Hoogste geurscore als eerste
Omdat de afhandelingstermijn van dertien weken niet wordt gehaald, wordt deze met nog eens dertien weken verlengd. ‘Dat wil niet zeggen dat het ook zo lang duurt. RVO.nl verstuurt de eerste beschikkingen aan het eind van deze maand’, zegt de woordvoerder van LNV. Bedrijven met de hoogste geurscore ontvangen als eerste een.
Lees meer in Nieuwe Oogst van zaterdag 11 april
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
-

Tractorbumper 800 kg
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %















