Voerkorting voor leden AgruniekRijnvallei
Vanwege de goede omzet van voerleverancier AgruniekRijnvallei krijgen de leden tot en met week 4 van 2020 een korting van 5 euro per ton op eigen geproduceerde mengvoeders. Op dit jaar afgenomen gewasbeschermingsmiddelen wordt een korting van 1 procent gegeven.
De resultaten tot en met het derde kwartaal pakken positief uit. AgruniekRijnvallei spreekt van een 'positieve klantenbalans'. Het bedrijf heeft veel nieuwe klanten kunnen aantrekken. De korting op gewasbeschermingsmiddelen geldt voor producten die in de periode van 1 januari 2019 tot en met 26 oktober 2019 zijn afgenomen. De kortingen komen bovenop de gebruikelijke kortingen.
In 2018 bedroeg de jaaromzet van veevoeders bij AgruniekRijnvallei 633.000 ton. De geldomzet van het in Wageningen gevestigde bedrijf bedroeg 252 miljoen euro. AgruniekRijnvallei heeft veehouders, akkerbouwers en fruittelers als leden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MS14
2014, P.O.A.
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger Top 4.20
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag12° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %
















