Greenport en HOT samen in vernieuwing glas
Greenport West-Holland en Ontwikkelingsbedrijf HOT gaan samenwerken aan de herstructurering van glastuinbouwgebieden. Daarvoor hebben de organisaties maandag een overeenkomst gesloten.
Ontwikkelingsbedrijf HOT initieert en stimuleert sinds 2016 initiatieven tot herstructurering in het Westland en wil dit ook in andere regio's oppakken. HOT richt zich specifiek op de modernisering van verouderde glastuinbouwgebieden, waar de noodzakelijke herstructurering niet meer via de natuurlijke wijze door de glastuinbouwondernemers zelf geschiedt.
Recent zijn in Oostland de eerste locaties geïnventariseerd. Daarnaast zet ontwikkelingsbedrijf HOT zich in om, samen met overheden en ondernemingen, fysieke en juridische belemmeringen weg te nemen. Hiervoor zal Greenport West-Holland haar netwerk actief betrekken bij de herstructurering.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 175 trekker (REU) #783659
Gebruikt, € 156.500
-

John Deere 6M 185 trekker (ZAN) #693545
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag21° / 14°20 %
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %











