Versterking van biodiversiteit
Onder de noemer 'Meer biodiversiteit bij buur en bedrijf' start Stichting Landschap Horst aan de Maas een ambitieus pilotproject om de biodiversiteit op en rond boerenbedrijven te versterken. Meer biodiversiteit draagt bij aan gezondere gewassen.
Dit gebeurt in samenwerking met de Vereniging Innovatief Platteland (VIP) en Citaverde College.
De ondertekening van een convenant door de projectpartners was op 24 november het startsein voor het project. De stichting is al jaren actief met erfbeplanting, waarbij de focus steeds meer wordt verlegd van beleving naar versterking van de biodiversiteit. Vooral rond agrarische bedrijven, omdat daar nog volop kansen liggen.
Er wordt niet alleen gekeken naar het boerenerf, maar ook naar het bedrijf, de directe omgeving en de bedrijfsvoering. En door (grond)buren te betrekken bij de plannen, krijgt biodiversiteit meer kans.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (BEN) #692318
Gebruikt, € 4.148
-
Gianni Ferrari Turbo 4 Fifty
2017, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (WOL) #691829
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (BRU) #692290
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag21° / 13°30 %
-
Dinsdag21° / 12°20 %
-
Woensdag21° / 12°20 %