Kwartaalaangifte voor kleine ondernemers van de baan
De jaaraangifte voor btw voor kleine ondernemers blijft behouden. Kleine ondernemers hoeven niet elk kwartaal btw-aangifte te gaan doen. Op die manier besparen ze kosten.
Het behoud van de regeling is te danken aan een aangenomen motie die was ingediend door de Tweede Kamerleden Helma Lodders (VVD), Eppo Bruins (ChristenUnie) en Pieter Omtzigt (CDA).
Het kabinet was wel van plan te verplichten om ook kleine ondernemers te verplichten om vier keer per jaar aangifte te doen over de omzetbelasting, maar de Tweede Kamer steekt daar een stokje voor.
Administratieve last
VVD-Kamerlid Helma Lodders diende de motie in omdat zij vindt dat de voorgenomen maatregel bij kleine bedrijven voor een te grote administratieve last zou zorgen.
LTO Nederland en de Vereniging van Accountants- en Belastingadviesbureaus hebben zich ingezet om de kwartaalaangifte van tafel te krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-

New Holland TL 100 met bosbouw
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag4° / -1°90 %
-
Woensdag4° / 1°50 %
-
Donderdag2° / -1°40 %













