Fipronilrechtszaak dient volgend jaar april
De fipronilrechtszaak van LTO/NOP, NVP en een aantal pluimveehouders tegen de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) dient volgend jaar op 15 april 2019 in Den Haag.
LTO/NOP en NVP willen namelijk een schadevergoeding voor de pluimveehouders die door de fipronilaffaire zijn getroffen. Volgens beide organisaties heeft de NVWA in de kwestie nalatig en onzorgvuldig gehandeld en had de enorme schade kunnen worden voorkomen.
'De grote schade voor pluimveehouders was uitgebleven wanneer de NVWA haar taken als toezichthouder naar behoren had vervuld', gaf Roeland de Mol van BarentsKrans advocaten en notarissen eind vorig jaar al aan. 'Zo was de NVWA op de hoogte van het gebruik van fipronil door ChickFriend, maar zij heeft de sector niet eens de kans gegeven zich daartegen te wapenen. Dat kan niet.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

781
Gebruikt, € 4.000
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag5° / -2°5 %
-
Dinsdag5° / 2°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %
















