Verlaging in nacontrole door virus op 21 procent
Het verlagingspercentage in de nacontrole valt niet mee, meldt de NAK. De keuringsdienst moet als gevolg van virus in alle regio’s pootgoed verlagen.
Van ongeveer 13 procent van de pootgoedpartijen in de nacontrole is de uitslag bekend. Hiervan is 21,7 procent verlaagd en dat is vooral op basis van virusziek.
Volgens de keuringsdienst hebben een aantal factoren hieraan bijgedragen: luizenvluchten vroeg in het seizoen, te laat selecteren en droogte met als gevolg het slecht zichtbaar zijn van virus.
Lichte achterstand
De bemonstering voor de nacontrole verloopt volgens de NAK goed. Er is sprake van een lichte achterstand ten opzichte van voorgaande jaren, maar dit komt door een vertraagde oogst vanwege de droogte deze zomer.
Het nacontroleonderzoek verloopt op dit moment op maximale capaciteit. Ongeveer 29 procent van de pootgoedpartijen is bemonsterd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %













