Schoolfruit start later dan NFO lief is
De tiende editie van het EU-Schoolfruit- en groenteprogramma start in november. De NFO heeft gepleit voor een eerdere start dan november, omdat er dan meer variatie in Hollands fruit mogelijk is, maar dit is verzoek is niet gehonoreerd. Mogelijk wordt voor het schooljaar 2019/'20 rekening gehouden met dit verzoek.
Met de schoolfruitregeling wil de Europese Unie gezonde voedingsgewoonten bij kinderen stimuleren en daarnaast de afzet van groenten en fruit op de lange termijn bevorderen. Scholen die meedoen aan de regeling krijgen twintig weken lang gratis drie stuks groente of fruit per leerling per week via erkende leveranciers. Basisscholen kunnen zich van 3 tot en met 14 september inschrijven voor het EU-Schoolfruitprogramma. Er kunnen circa 2.800 scholen deelnemen.
Nieuw dit jaar is dat scholen zich online kunnen registreren en inschrijven. Alle scholen kunnen zich inschrijven, ook scholen die afgelopen jaar al meededen. Als aan het eind van de inschrijfperiode het maximaal aantal scholen wordt overschreden, vindt er een loting plaats.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (HAE) #60812
Gebruikt, € 5.750
-

John Deere 6R 185 trekker (EMA) #781254
Gebruikt, € 146.950
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Donderdag15° / 12°85 %
-
Vrijdag15° / 9°80 %
-
Zaterdag14° / 10°90 %















