Buitenlesdag op de boerderij
Melkveehouder Hanneke van Daatselaar van boerderij Nieuw Weper in Oosterwolde kreeg dinsdag bezoek van groep 4 van basisschool Boekhorst uit dat dorp. Het was die dag namelijk Nationale Buitenlesdag.
Bij de buitenlesdag, een initiatief van Jantje Beton en IVN, volgen kinderen een les in de buitenlucht. OBS Boekhorst heeft de dag gecombineerd met het programma Boer op Noord, waarbij leerlingen een rondleiding, uitleg en spelopdrachten krijgen op een boerderij in Groningen, Drenthe of Friesland.
Van Daatselaar vindt het belangrijk om rondleidingen te geven aan kinderen uit de buurt. 'Dit is een agrarische gemeente. Dus er zijn aardig wat bedrijven. Dus dan vind ik het ook goed dat ze weten wat daar gebeurt als ze daar langs fietsen.'
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
-
T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
-
Weidesleep 5 mtr.
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL