Máxima opent mondiaal kenniscentrum glastuinbouw
Koningin Máxima heeft woensdag het World Horti Center in Naaldwijk officieel geopend. Ook minister Carola Schouten van Landbouw, Natuur, Voedselkwaliteit was aanwezig bij de plechtigheid en onderstreepte in een toespraak de internationale koppositie van de Nederlandse tuinbouwsector.
Het World Horti Center, het mondiale kennis- en innovatiecentrum in het Westland, heeft met de samenwerking tussen onderwijs, onderzoek, overheid en bedrijfsleven een wereldwijde primeur. Alle schakels binnen de tuinbouwketen, zo'n 100 bedrijven, exposeren de laatste innovaties en ontwikkelingen jaarrond in het centrum.
Onderwijs op mbo-niveau wordt er praktijkgericht aangeboden. Daarnaast biedt het centrum colleges op hbo- en universitair niveau voor zowel studenten als bedrijfsleven. Onderwijs en bedrijfsleven onderzoeken in Naaldwijk duurzame toepassingen om mondiale vraagstukken zoals voedselzekerheid, voedselveiligheid, watermanagement, duurzaamheid en gezondheid te beantwoorden.
Vakbezoekers
Het centrum verwacht als etalage van de tuinbouwsector zo'n 25.000 internationale vakbezoekers per jaar en is een plek voor nieuwe initiatieven zoals HortiHeroes, een incubator en talentenprogramma voor de sector.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (DRO) #704924
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (SMI) #779282
Gebruikt, € 174.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Maandag12° / 8°50 %
-
Dinsdag17° / 10°45 %
-
Woensdag14° / 8°10 %














