Decorum vestigt zich in World Horti Center
Telersvereniging Decorum Company trekt januari 2018 in bij het World Horti Center in Naaldwijk.
Bestuursvoorzitter John Grootscholten van Decorum tekende daarvoor dinsdag de participatieovereenkomst. Met een ruimte van 400 vierkante meter is Decorum de grootste participant op de Food & Flowers-afdeling van het innovatieve centrum. De vijftien medewerkers van Decorum krijgen een werkplek en bovendien is een assortiment van de producten van de zestig aangesloten potplanten- en bloementelers in een permanente presentatie aanwezig.
Volgens John Grootscholten is het World Horti Center het internationale innovatiecentrum van de tuinbouw. 'Daar hoort Decorum bij.'
Officiële opening
Het World Horti Center ontvangt jaarlijks ruim 25.000 vakbezoekers vanuit de hele wereld. Het centrum levert een bijdrage aan de verbetering van het welzijn en welbevinden van mensen, door oplossingen te bieden voor maatschappelijke vraagstukken op het gebied van waterkwaliteit, voedselvoorziening, voedselveiligheid en duurzaamheid. De officiële opening vindt 7 maart 2018 plaats.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z997R incl 60SD Maaidek (WOL) #690258
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (LIE) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #782579
Gebruikt, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag26° / 13°5 %











