Zonnepomp maakt land nat voor weidevogel
De laatst geïnstalleerde zonnepomp van het Agrarisch Collectief Midden-Delfland is dinsdagmiddag aangezet. Deze pompen zorgen voor nat land voor weidevogels.

Met dit feestelijke moment op het land van Roel van Buren in Maasland zijn de voorbereidingen op het komende weidevogelseizoen afgerond. De starthandeling werd verricht door Annette ter Kuile van de dienst Natuur- en recreatie van provincie Zuid-Holland.
Het Agrarisch Collectief Midden-Delfland kocht deze maand twaalf zonnepompen om verspreid door Midden-Delfland op meerdere plekken greppel-plas-dras te maken. Deze natte plekken zijn enorm belangrijk voor weidevogels, vooral de kuikens houden van natte voeten.
Boeren
Boeren die lid zijn van het Collectief kunnen deze pompen kosteloos gebruiken. De pompen zijn aangeschaft in samenwerking met het Weidevogelpact Midden-Delfland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag17° / 12°90 %