Koepon en CRI bundelen krachten
Alta Genetics en Genex gaan in de loop van 2018 fuseren. Ook andere diensten van Koepon Holding en Cooperative Resources International (CRI) gaan vanaf volgend jaar samen verder.
De raden van bestuur van Koepon en CRI zijn overeen gekomen over een plan om hun organisaties samen te voegen.
De overeenkomst is niet bindend, en onder voorbehoud van zorgvuldigheid en andere gebruikelijke voorwaarden, waaronder de ontvangst van vereiste overheids- en andere toestemmingen en goedkeuringen.
Vervolgens volgt een definitieve goedkeuring door de raden van bestuur en de afgevaardigden van CRI.
Privébezit en coöperatie
Koepon is in privébezit en eigendom van Wijnand Pon (foto), en CRI is als coöperatie in handen van een groot aantal melkveehouders. Beide organisaties behouden hun entiteit binnen de nieuwe organisatie, dat een hoofdkwartier in Winsconsin krijgt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Gewichtblok 1050 KG BOX ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Binnendienst
AgriPers - Wageningen
Proefveldmedewerk(st)er
Corteva agrisciences - NL
Weer
-
Woensdag3° / -1°50 %
-
Donderdag7° / 2°70 %
-
Vrijdag7° / 2°60 %