Koepon en CRI bundelen krachten
Alta Genetics en Genex gaan in de loop van 2018 fuseren. Ook andere diensten van Koepon Holding en Cooperative Resources International (CRI) gaan vanaf volgend jaar samen verder.

De raden van bestuur van Koepon en CRI zijn overeen gekomen over een plan om hun organisaties samen te voegen.
De overeenkomst is niet bindend, en onder voorbehoud van zorgvuldigheid en andere gebruikelijke voorwaarden, waaronder de ontvangst van vereiste overheids- en andere toestemmingen en goedkeuringen.
Vervolgens volgt een definitieve goedkeuring door de raden van bestuur en de afgevaardigden van CRI.
Privébezit en coöperatie
Koepon is in privébezit en eigendom van Wijnand Pon (foto), en CRI is als coöperatie in handen van een groot aantal melkveehouders. Beide organisaties behouden hun entiteit binnen de nieuwe organisatie, dat een hoofdkwartier in Winsconsin krijgt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6R 175 trekker (HAE) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
John Deere 5100R trekker (KOU) #64545
Gebruikt, € 42.500
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %