Klant tevredener over Bloembollenkeuringsdienst
Klanten van de Bloembollenkeuringsdienst (BKD) zijn tevredener over de organisatie dan vijf jaar geleden.
Het aantal klanten dat BKD aanbeveelt is toegenomen en 60 procent van de bedrijven die diensten van het bedrijf afneemt, ziet het BKD-certificaat als kwaliteitsgarantie voor hun bloembollen, meldt BKD. Volgens de dienst zijn bollentelers erg positief over de buitendienst en scoren deskundigheid en vakmanschap van de keurmeesters hoog.
Er zijn ook wanklanken over de BKD. Klanten zijn veel minder tevreden over de systemen van de dienst. Zij hebben duidelijk aangegeven dat de organisatie de digitale systemen, met name DKL en Ketenregister, moet verbeteren.
Investering
De keuringsdienst zegt fors in te zetten om dit te waar te maken. De BKD zegt recent te zijn gestart met een aanpak van de digitale systemen. 'Met deze investeringen en extra inzet in het komende jaar gaan wij onze dienstverlening verbeteren', zegt een woordvoerder.
In oktober is het klanttevredenheidsonderzoek onder de digitaal aangesloten klanten uitgevoerd. Honderddertig klanten hebben hieraan meegedaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
-
Honda HF2417HB
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X354 (HIL) #697416
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %