Tuinbouworganisaties gaan niet samen
Naktuinbouw en de Bloembollenkeuringsdienst (BKD) gaan niet samen. Dat hebben beide organisaties, na een uitvoerige verkenning van de mogelijkheden en een op basis daarvan uitgebracht advies van beide directies, besloten.
De beslissing dat samengaan van beide diensten op dit moment niet verstandig is, is gebaseerd op uitgebreide analyses. Die hebben de organisaties in het afgelopen half jaar uitgevoerd. Zij zijn in hun onderzoek ondersteund door adviesbureau Berenschot.
De organisaties zijn gericht op verschillende sectoren. Zonder geweld te doen aan de huidige dienstverlening, lijken er onvoldoende synergie-effecten te bestaan.
Krachtenbundeling
De resultaten uit de verkenning bieden wel goede mogelijkheden voor beide organisaties om vanuit de autonome positie verdere samenwerking vorm te geven. Te denken valt aan krachtenbundeling op het gebied van Research & Development en ICT.
In het voorjaar van 2017 bepalen beide besturen op basis van de uitgebrachte adviezen hoe de samenwerking op specifieke gebieden wordt vormgegeven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°70 %
-
Dinsdag11° / 7°70 %
















