Sierteeltpromotie krijgt andere opzet
De Nederlandse sierteeltpromotie krijgt aan het eind van dit jaar een andere opzet, meldt Bloemenbureau Holland (BBH).
Naast generieke promotie komt er ook marketingactivatie. BBH ontwikkelt al jaren promotiecampagnes om brede aandacht voor bloemen en planten te realiseren. 'Om de campagnes van BBH en de activatie naar de consument op de winkelvloer beter op elkaar aan te laten sluiten zijn aanvullende activiteiten nodig. Zowel handelsbedrijven als kwekers hebben dan ook behoefte aan een raamwerk en marketingtools om dat te kunnen bereiken', zegt BBH.
Om te komen tot een nieuwe invulling van sectorpromotie, wordt een sectorpromotor aangesteld waaronder twee uitvoeringsorganen komen te vallen: BBH met een aangepaste werkwijze en daarnaast een onderdeel voor de marketingactivatie.
Effectievere promotie
De sector wil zo een brug slaan tussen enerzijds interesse bij consumenten blijven creëren en anderzijds het activeren en stimuleren van directe verkoop op de winkelvloer. Uiteindelijk moet deze effectievere invulling van de sectorpromotie tot een grotere verkoop van bloemen- en plantenverkoop leiden, stelt BBH. De nieuwe organisatie moet aan het eind van dit jaar zijn beslag krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag8° / 3°20 %
-
Zondag9° / 5°20 %
-
Maandag6° / 3°10 %















