Cao bloemenhandel algemeen verbindend verklaard
Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft de nieuwe cao voor de groothandel in bloemen en planten algemeen verbindend verklaard.

Dit betekent dat de cao geldt voor alle werkgevers en werknemers in de branche die onder de werkingssfeer van de cao vallen. De Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB), namens de werkgevers, en de vakbonden FNV Bondgenoten en Dienstenbond CNV bereikten al eerder een akkoord, waarmee de achterbannen instemden.
De cao voorziet in salarisstijgingen per 1 maart 2017, 1 januari 2018 en 1 januari 2019 met 1,5 procent. De cao heeft een looptijd van 1 januari 2017 tot 1 juli 2019. De pensioenregeling voor de groothandel in bloemen en planten werd al eerder dit jaar verplicht gesteld.
De VGB is de brancheorganisatie voor de binnenlandse, exporterende en importerende groothandel in bloemen en planten. Haar leden vertegenwoordigen 3,5 miljard euro van de omzet in die bedrijfstak.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
Husqvarna R318 X Benzine Frontmaaier 112cm (LIE) #39507
Gebruikt, € 5.849
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Weer
-
Zondag19° / 9°85 %
-
Maandag20° / 14°80 %
-
Dinsdag18° / 13°45 %