Ouderen zitten niet meer achter de geraniums
Nederlanders hebben de geranium de deur uit gedaan en vervangen door de vetplant. Dat blijkt uit onderzoek van Floramedia onder ruim driehonderd consumenten.

Uit het onderzoek komt onder andere naar voren dat 8 procent van de ouderen nog geraniums in de vensterbank heeft staan en meer dan 53 procent kiest voor de vetplant. De vetplant is ook onder de jongere generaties populair: 73 procent van de respondenten bezit één of meerdere succulente planten.
Het onderzoek geeft ook duidelijkheid over waar Nederlanders de planten neerzetten. Zo blijkt dat consumenten in vrijwel alle ruimtes genieten van kamerplanten. Zelfs op het toilet zet 5 procent een plant neer.
Roos en tulp
Onder de snijbloemen blijken de roos en tulp nog altijd het populairst. Ouderen zijn het meest verzot op rozen en de jongere generatie zet het liefst een bosje tulpen op tafel.
Floramedia presenteert woensdag de uitkomsten van de enquête. Het Green Trend Report zal elke twee jaar verschijnen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (ZUI) #695953
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag17° / 13°40 %
-
Woensdag21° / 10°20 %
-
Donderdag19° / 12°50 %