Miljoenenbeloning klokkenluider Monsanto
De Amerikaanse beurswaakhond SEC heeft een beloning van omgerekend bijna 20 miljoen euro gegeven aan een klokkenluider die aan de bel trok over fraude bij zadenproducent Monsanto. Dat meldt de advocaat van de klokkenluider dinsdagavond.
Monsanto kwam in februari een schikking van omgerekend 72 miljoen dollar overeen met de SEC over de omzetfraude rondom het belangrijke middel tegen onkruid Roundup. Het bedrijf erkende geen schuld, maar sprak wel af een onderzoek naar de boekhouding te laten doen.
De identiteit van de klokkenluider is niet bekendgemaakt, maar het gaat om een voormalig financieel medewerker van Monsanto. Klokkenluiders kunnen van de SEC een beloning tot 30 procent van het binnengehaalde bedrag opstrijken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kverneland Ploeg LB 100-200 (HA) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon DMP2401 TC achtermaaier + kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6R 155 (EL) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T5.95 (MG) #145089
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %